Zeptejte se nás           Poptávka

5 let záruka

Na námi dodávané výrobky Vám poskytujeme následující záruky:

Záruka 5 let

Záruka na plastová okna 5 let

(více zde…)

Společnost K-interier Heřmanův Městec s.r.o. poskytuje na plastová okna a plastové vchodové dveře záruku 5 let. Po celou dobu trvání záruky pro Vás zajišťujeme i bezplatný servis. Záruka 5 let se vztahuje na všechny prvky použité na výrobku tj. materiál, kování, sklo. Záruka na vrchní kování – okenní kliky, zámky, cylindrické vložky, elektrozámky, samozavírače, žaluzie a vnitřní parapety je v délce trvání 2 roky.


Záruka na eurookna 5 let

(více zde…)

Společnost K-interier Heřmanův Městec s.r.o. poskytuje na eurookna záruku 5 let. Po celou dobu trvání záruky pro Vás zajišťujeme i bezplatný servis. Na povrchovou úpravu je záruka 24 měsíců. Pokud objednavatel v době od 20-24 měsíců od předání díla požádá o provedení placené garanční prohlídky zaměřené na kontrolu povrchové úpravy s případným ošetřením lazury, bude prodloužena záruční doba na povrchovou úpravu o dalších 24 měsíců. Záruka 5 let se vztahuje na všechny prvky použité na výrobku tj. materiál, kování, rámová a křídlová okapnice, sklo. Záruka na vrchní kování – okenní kliky, zámky, cylindrické vložky, elektrozámky, samozavírače, žaluzie a vnitřní parapety je v délce trvání 24 měsíců.

Na interiérové dveře poskytujeme záruku 2 roky

(více zde…)

Společnost K-interier Heřmanův Městec s.r.o. poskytuje na dveře a obložky záruku 24 měsíců. Záruka na vrchní kování – kliky, panty, zámky, cylindrické vložky, je v délce trvání také 24 měsíců.

Na parapety, žaluzie, sítě proti hmyzu, stavební pouzdra poskytujeme záruku 2 roky