Zeptejte se nás           Poptávka

Bezpečnostní dveře

Vchodové interiérové dveře (zejména v panelových a bytových domech apod.), které lépe ochrání váš byt proti násilnému vniknutí, se označují jako dveře bezpečnostní s udáním bezpečnostní třídy 2 nebo bezpečnostní třídy 3 (vyšší hodnota znamená větší bezpečnost).

Bezpečnostní dveře

Námi dodávané BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE PYROSAFE B2 a B3 jsou vždy plným hladkým křídlem (s možností nalepení rámečku) tvořeným z plné desky na bázi dřeva opláštěné deskami s odolným povrchem CPL laminát, případně HPL laminát a slouží zároveň i jako PROTIPOŽÁRNÍ dveře s požární odolností EI/EW 30. Jsou opatřeny zámkem Trilogia se 3 aktivními prvky, 3 závěsy a 2 (B2), respektive 3 (B3) pasivními prvky proti vysazení a vylomení.

Dveře musí být opatřeny bezpečnostním kováním a vložkou do zámku bezpečnostní třídy minimálně B2, respektive B3 a osazeny do vhodné kovové zárubně. Je možné k nim instalovat práh případně prahovou lištu. Vrtání otvorů do dveřního křídla, aniž by se narušila jejich konstrukce a snížila deklarovaná ochrana je možné pouze pro kukátko, případně pro další bezpečnostní prvky. Bezpečnostní dveře musí být namontovány naším proškoleným pracovníkem.

Katalog Bezpečnostních klik a kování