Zeptejte se nás           Poptávka

Obložkové zárubně

Všechny obložkové zárubně vyrábíme se systémem pero – drážka, což nám umožňuje upravit stavitelnost každé zárubně až o 1 cm (existuje zde tedy tolerance pro drobné nepřesnosti zaměření).

Obložkové zárubně Fabi S

FABI S

Obložková zárubeň s oblou hranou a rovnou obložkou pro obklad stavebního otvoru. Zárubeň vyrábíme na tl. zdi od 6 do 54 cm.


Obložkové zárubně Fabi H

FABI H

Obložková zárubeň s ostrou hranou pro otočné dveře. Vyrábí se v povrchu dýha, laminát, laminát reliéf, laminát real a dodat ji lze také v úpravě pro celoskleněné dveře, s provětráváním a v protipožárním provedení.


Obložkové zárubně Fabi R

FABI R

Obložková zárubeň s oblou hranou a profilovanou obložkou s rádiusem pro obklad stavebního otvoru. Zárubeň vyrábíme na tl. zdi od 8 do 54 cm.


Obložkové zárubně Fabi O

FABI O

Obložková zárubeň určená pro obložení stávající ocelové zárubně je vhodná, pokud si zákazník nepřeje v bytě bourací práce. Elegantní a čisté řešení, které posune design interiéru o stupeň výš.


Obložkové zárubně Fabi P

FABI P

Obložková zárubeň s oblou hranou pro obklad stavebního pouzdra Eclisse, JAP a další pro zasouvání dveří do stěny. Moderní a chytré řešení, které šetří místo.


Obložkové zárubně Fabi B

FABI B

Obložková zárubeň určená pro bezfalcové (bezpolodrážkové) dveře. Používá se s panty pro dveře bez polodrážky a závěsy mohou být buď skryté (KUBIKA), nebo přiznané.


Posuv po zdi

Posuv po zdi

Slepá obložková zárubeň pro posuvné dveře podél zdi s uchycením do garnýže a s možností dodání dorazové nohy. Chytré řešení bez složitých stavebních úprav.


Posuv po zdi

FABI M - novinka

Hliníková obložková zárubeň s ostěním v dekoru dveří. Luxusní typ zárubně pro osazení do standardního stavebního otvoru, kterou dodáváme ve falcovém i bezfalcovém provedení ve spojení na pokos i na tupo. Vyrábíme ji ve dvou odstínech – stříbrný hliník a champagne hliník (odstín ke dveřím řady Alumi, Monté a Fénix III). Na vyžádání lze vyrobit se světlíky nebo s provětráváním. Nelze vyrobit v protipožární variantě. Zárubeň vyrábíme na tl. zdi od 10 do 50 cm.


SPOJ na pokos

POKOS

SPOJ na tupo

TUPO

Ergon

Systém pro oboustranné otevírání otočných dveří, který významně šetří místo, vhodný zejména do malých prostor

Posuv po zdi MINIMA

Jednoduchý minimalistický design upevnění posuvných dveří po zdi, vhodný pouze na dokonale rovné stěny.


Posuv po zdi

FABI s provětráváním

Chytré řešení, které zajišťuje příjemné klima a proudění vzduchu v místnostech. Větrání pro Vaše zdraví, které cítíte, ale nevidíte (nenarušuje plochu dveří). Je určeno zejména do pasivních domů a do všech prostor se zvýšenými nároky na cirkulaci vzduchu. Chráněno průmyslovým vzorem.