Zeptejte se nás           Poptávka

Posuvné a skládací dveře

Posuvné dveře

Jedná se o elegantní a moderní řešení otevírání dveří v interiéru. Tímto systémem získáváte prostor a všechna místa ve Vašem interiéru se stanou využitelnými, neboť zmizí bariéry a prostory blokované otočnými dveřmi.

Posuvné dveře do stěny - do pouzdra

Tento systém se provádí za předpokladu umístnění stavebního pouzdra do zdiva nebo do sádrokartonu. Naše firma dodává dveře do stavebních pouzder výrobců J.A.P. nebo Eclisse. Tento systém šetří plochu nutnou pro otevření klasických dveří. Posuvné dveře do stěny můžete vidět a vyzkoušet na naší vzorkové prodejně v Heřmanově Městci. Více o stavebních pouzdrech se dočtete ZDE...

Posuvné dveře před stěnu

Tento systém se provádí tak, že se posuvné křídlo posouvá těsně podél stěny. Není tak potřeba osazovat stavební pouzdro a jedná se o nejčastěšjší řešení při rekonstrukci nebo dodatečného osazení. Posuvné dveře před stěnu můžete vidět a vyzkoušet na naší vzorkové prodejně v Heřmanově Městci.

Posuvné a skládací dveře Posuvné a skládací dveře Celoskleněné posuvné dveře do pouzdra Celoskleněné posuvné dveře do pouzdra

Skládací dveře

Skládací dveře jsou složeny z dvou nebo čtyř křídel, které se otevírají v prostoru obložkové zárubně. Nejčastější využití tohoto systému je v šatně nebo tam, kde si z důvodu malých prostor nemůžete dovolit plné otevření křídla. Je ale potřeba počítat s tím, že při otevření bude čistý průchod vždy menší o 10 cm a u dvoukřídlého provedení to bude 18 cm. Z tohoto důvodu je vždy lepší navrnout nejméně 80 cm stavební otvor, do kterého se tak osadí 70-tková zárubeň. Skládací dveře můžete vidět a vyzkoušet na naší vzorkové prodejně v Heřmanově Městci.

Posuvné a skládací dveře Posuvné a skládací dveře Posuvné a skládací dveře Posuvné a skládací dveře