Zeptejte se nás           Poptávka

Stavební pouzdra

Stavební pouzdro je nezbytnou součástí moderního řešení zasouvacích dveří. Pouzdro je ve fázi hrubé stavby zabudováno do zdi a vytváří plechovou kapsu, do které zajíždějí vlastní dveře. Instalace pouzder je velmi snadná a zvládne ji každý zedník nebo domácí kutil.

Pouzdra značky J.A.P. se vyznačují vynikající kvalitou, snadnou montáží a dlouhou životností. Je možné do nich instalovat všechny námi dodávané dveře. Pouzdra se standardně dodávají ve výškových rozměrech 1970 mm. Pokud potřebujete jiné rozměry, můžete si výšku určit sami a objednat si u nás pouzdro atypické.

Většinu modelů dveří jsme schopni dodat i v posuvném provedení, tedy bez falců (polodrážek), pantů a otvorů pro zámek a uchycení kliky. Standardně dodáváme dveře s oválnou nebo hranatou miskou. U dveří do stavebního pouzdra je třeba toto pouzdro kupovat již s vědomím, zda do něho mají zajíždět dveře prosklené (kazetové) či plné - hladké, respektive jaká bude jejich celková tloušťka (jde o vystupující ozdobné lišty) – pouzdra se vyrábí v různých tloušťkách a mají tudíž také různé šíře kapes, kam se dveřní křídlo má vejít.

Montážní návod do zdi Montážní návod do sádrokartonu Video - montážní návod Video - využití pouzder Video - znáte z TV

Ceník stavebních pouzder zde...
Katalog stavebních pouzder zde...

JAP 700 – STANDARD JAP 710 – KOMFORT

JAP 700 – STANDARD

JAP 710 – KOMFORTJAP 720 – UNIBOX JAP 730 – PARALLEL

JAP 720 – UNIBOX

JAP 730 – PARALLELdveře jednokřídlé posuvné do stavebního pouzdra levé - UNIBOX  dveře dvoukřídlé posuvné do stavebního pouzdra levé - PARALLEL

dveře jednokřídlé posuvné do
stavebního pouzdra levé - UNIBOX

dveře dvoukřídlé posuvné do
stavebního pouzdra levé - PARALLELdveře jednokřídlé posuvné do stavebního pouzdra pravé - UNIBOX dveře dvoukřídlé posuvné do stavebního pouzdra pravé - PARALLEL

dveře jednokřídlé posuvné do
stavebního pouzdra pravé - UNIBOX

dveře dvoukřídlé posuvné do
stavebního pouzdra pravé - PARALLEL