Zeptejte se nás           Poptávka

Dveřní výplně DTD

Standardní a stále vyhledávanou výplní dveří je papírová voština, a to zejména kvůli nižším pořizovacím nákladům. Pro větší pevnost křídla, menší riziko prohybu a celkovou „bytelnost“ dnes již někteří zákazníci volí výplně z dřevotřísky, a to buď děrované nebo plné. Takové dveře jsou potom o poznání těžší než dveře s voštinou, ale samozřejmě lépe odolají případným nárazům cizími tělesy apod.

voština - rám ze smrkových masivních hranolů. Voština je vlepena mezi masivní rám. U pantů a zámku je rám zpevněn dalším masivním hranolem. Tato výplň je v ceně všech řad dveří.

dutinková (děrovaná) dřevotříska - zdvojený smrkový masivní rám. Dutinková neboli odlehčená dřevotříska je vhodná pro plné hladké dveře (pouze model A1). Nedoporučuje se pro prosklené a kazetové dveře z důvodu uchycení skla a rámečku. Tato výplň je za příplatek 300,- Kč.

plná dřevotříska - zdvojený smrkový masivní rám. Plná dřevotříska se vyznačuje vysokou pevností a odolnosti proti proražení. Vhodná jak pro plné tak i pro prosklené a kazetové dveře (model A2 - A14). Tato výplň je za příplatek 500,- Kč.

Voština Dutinková dřevotříska (DTD) Plná dřevotříska (DTD)
Voština Dutinková dřevotříska (DTD) Plná dřevotříska (DTD)