Zeptejte se nás           Poptávka

O nás

Společnost K-interier Heřmanův Městec s.r.o.

Vzorková prodejna a sídlo firmy Heřmanův Městec

Vážený pane, vážená paní, vážený zákazníku, děkujeme za Váš zájem o naše služby a zboží. Společnost K–interier Heřmanův Městec s.r.o. je maloobchodní a velkoobchodní firma působící ve stavebnictví v oboru dodávek a montáží oken, dveří, obložkových zárubní a ostatních stavebně otvorových prvků. Dále Vám naše firma může nabídnout vestavěné skříně na míru a podlahy.

 

Prohlédněte si video
s představením našich
služeb a produktů
Youtube K-interier

V našem sortimentu najdete dveře interiérové i vchodové, okna plastová z profilového systému TROCAL – profine GmbH – International Profile Group – v současné době celosvětově největší výrobce. Dále nabízíme okna hliníková, dřevěná v EURO profilu, garážová vrata, stínící techniku (i pro střešní okna VELUX) a další příslušenství.

Nabízíme odbornou konzultaci, kdy se společně pokusíme nalézt nejvhodnější řešení, které Vám mnohdy ušetří nejen peníze, ale i čas nad přemýšlením. Naším cílem je uspokojit přání každého zákazníka, a proto si Vám dovolujeme nabídnout jen ty nejkvalitnější výrobky. Budeme rádi, pokud se na nás v případě potřeby s důvěrou obrátíte, abychom mohli Vaši zakázku realizovat k Vaší plné spokojenosti.

Již 12 let

Naše společnost má za sebou za dvanáct let existence tisíce uskutečněných realizací. 80% našich zakázek provádíme na Vaše doporučení – doporučení spokojených zákazníků. Touto skutečností jsme velmi potěšeni.

 

S přáním pěkného dne

Váš K-interier Heřmanův Městec s.r.o.