Zeptejte se nás           Poptávka

Okna

V našich vzorkových prodejnách v Heřmanově Městci a Kolíně Vám nabízíme prvotřídní plastová okna s hladkým, lesklým povrchem, s neobyčejně vysokou životností. Tato plastová okna disponují vynikajícími statickými vlastnosti, vyspělou technikou, jsou odolná vůči světelným, povětrnostním a mechanickým vlivům, zdravotně nezávadná, snadno udržovatelná a osazena vysoce kvalitním celoobvodovým kováním Roto.

(čtěte více…)

Už z těchto důvodů patří naše plastová okna k nejlepším na trhu. Nízké tepelné ztráty a účinné tlumení venkovního hluku jsou samozřejmostí. Neváhejte nás kontaktovat. Naši odborníci Vám poradí s výběrem plastových oken i realizací. Potřebujete-li kvalitní okna a dveře, jsme tu pro Vás: K-interier Heřmanův Městec s.r.o. Váš spolehlivý partner.

Okna otevírají prostory

Okna otevírají prostory

Okna vytváří atmo­sféru a zároveň jsou také klíčem k našemu soukromí. Musí nejenom bez­vadně fungovat, ale musí také pokud možno dobře vypadat. Okna navíc vytváří vzhled každé místnosti v domě a kupujeme si je na desetiletí.

(čtěte více…)

Proto se vyplatí věnovat zvláštní pozornost kvalitě provedení a okenní technice. Okna dnes mohou nabídnout daleko více, než pouze otevření a uzavření - mohou přispět k vyššímu komfortu a lepšímu zabezpečení Vašeho bydlení včetně úspory energetických nákladů.

Okenní profil je základ

Rozhodnutí, které učiníte dnes, představuje nadčasovou investici. Během posledních deseti let došlo k neuvěřitelnému posunu v technologiích i v objektivních měřitelných parametrech. Například náš unikátní profil 88+ má prostup tepla při plném vyztužení Uf bezkonkurenčních 1,0 W/m²K.

(čtěte více…)

Tuto hodnotu lze ještě snížit až na úroveň pro pasivní domy – Uf = 0,78 W/m²K. Rovněž izolace proti hluku činí při osazení standardním trojsklem vynikajících Rw=36 dB. Statické předpoklady přitom dovolují projektovat okna a dveře až na výšku podlaží.


Výrobní licence chrání zájmy zákazníka

Naše společnost K-interier Heřmanův Městec s.r.o. dodává svým zákazníkům okna
a dveře pouze ze značkových komponentů vyráběných výhradně v Německu, Rakousku a České republice. Jejich technologické postupy jsou navíc pod přísným licenčním dohledem renomovaného producenta plastových profilů Trocal. Tím chrání nejen své renomé, ale i celkovou kvalitu a životnost okna, které si u nás zakoupíte.

Plastová okna jsou vyráběna z německého systému TROCAL od firmy PROFINE INTERNATIONAL PROFILE GROUP (dříve HT Troplast AG), která v roce 1954 vyrobila první plastové okno na světě a svých více než 50 letých zkušeností využívá k neustálému zdokonalování svého profilového systému, který v současné době co do technické vyspělosti, statiky a propracovanosti detailu je jedním z nejlepších na trhu vůbec.

Profine – výrobce systému TROCAL má celkem 3.800 zaměstnanců ve 26 lokalitách v 21 zemích. Přibližně 2250 z těchto zaměstnanců je zaměstnáno v Německu.

Obrat 863 milionů eur v roce 2007 a současná výrobní kapacita více než 450 000 tun vysoce kvalitních plastových profilů ročně jsou přesvědčivým důkazem výrobních kapacit a důvěry zákazníků.


Původ okenních profilů

Tímto potvrzujeme, že systémy TROCAL (veškeré TROCAL profily a TROCAL příslušenství) mají původ ve Spolkové Republice Německo a jsou vyráběny v jednom ze 3 produkčních závodů profine (Troisdorf-Pirmasens-Berlin).
Všechny výrobky jsou certifikovány CSI a.s. Praha na shodu vlastností výrobku se základními požadavky nařízení vlády č. 163/2002 Sb. Certifikát výrobku č.: C-04-1218/Z, C-04-1213/Z, C-04-1214/Z a certifikát na vlastnost výrobku č. č.CV-07-0430/Z a č.CV-07-0431/Z.