Zeptejte se nás           Poptávka

PVC podlahy

Gerflor TexlinePVC GerflorDnešní podoba a kvalita podlahových krytin z PVC daleko předčila PVC jak je známe z minulosti, a proto vybíráte-li podlahu a vaše hlavní požadavky jsou nenáročný úklid a jednoduchá pokládka? PVC podlahy (měkčené PVC) jsou v současné době jednou z nejžádanějších hladkých podlahovin, právě pro tyto dvě hlavní přednosti.

Dále je nutné zmínit, že například oproti laminátovým plovoucím podlahám, je PVC podlaha výrazně teplejší a tišší. Minimální kročejový hluk přivítají zejména sousedi pod vámi v panelákových bytech či majitelé domácích mazlíčků s drápky.PVC podlahy jsou moderní a jejich designové provedení je velmi rozsáhlé. Na výběr jsou světlé nebo tmavé PVC podlahy, formáty v podobě dlažby, dokonalé imitace skutečných přírodních materiálů. PVC podlaha se vyrábí v rolích o šířceh - 2 m, 3 m, 4 m, popřípadě 5 m. Při navrhování PVC podlahy do místnosti, se spárořez materiálu uzpůsobí tak, aby se minimalizoval odpad a v místnostech nevznikal spoj. Po pokládce PVC podlahy vám tak vznikne jednolitý povrch, který je nenáročný na úklid a vypadá precizně.

Výhody a vlastnosti

  • PVC podlahy mají praktický, snadno udržitelný povrch a jsou příjemné na dotek
  • Tlumí kročejový zvuk
  • Snadná pokládka
  • Mimořádná odolnost
  • Snadná údržba
  • množství dekorů

Nabízíme PVC podlahy těchto značek

logo-gerflor logo Tarkett
logo_IVC_group

Vybrali jste podlahu jinde a nenašli jste ji mezi námi nabízenými značkami? Neváhejte nás poptat, většinou jsme schopni Vám zajistit a namontovat podlahové krytiny i od jiných dodavatelů.