Zeptejte se nás           Poptávka

Vinylové podlahy

Euro Vinyl Floor Foreverexpona domesticVinylové podlahy jsou vhodné do bytových i komerčních prostor, a proto chcete-li zkombinovat výhody podlah z PVC a vysokou odolnost proti vlhkosti, zvolte podlahu z vinylu. Dlouhodobě trvanlivá nášlapná vrstva vinylové podlahy z polyuretanu účinně zabraňuje špinění a usnadňuje údržbu. Takováto podlaha není vhodná jen do obývacího pokoje, ložnice nebo chodby, ale i do koupelny a kuchyně. Dodává se v pásech nebo čtvercích různých velikostí, které se celoplošně lepí na vystěrkovaný a přebroušený podklad. Vzhled podlah dokonale napodobuje dřevěné povrchny nebo betonové a kamenné dlaždice. Vybírat u nás můžete z mnoha kolekcí dekorů od různých výrobců.

Výhody a vlastnosti

  • Vinylové podlahy mají praktický, snadno udržitelný povrch a jsou příjemné na dotek
  • Snadná pokládka
  • Vinylová podlahová krytina je vhodná na podlahové topení
  • Autentická přírodní struktura dřeva, kamene nebo betonových dlaždic
  • Extrémní stabilita vinylu díky vícevrstvé lisované konstrukci
  • Vynikající tepelná a zvuková izolace zvyšuje komfort bydlení v místnosti
  • Jednoduchá a snadná údržba

Péče a údržba

Expona domesticVinylové desky a dlaždice mají novou a trvanlivou polyuretanovou úpravu,
která je dostatečně chrání před poškozením, nečistotami a vodou. Čištění podlah je tak velmi snadné. Doporučujeme pravidelné suché čištění vysavačem s nástavcem pro hladké povrchy, nebo smetákem. Odolné nečistoty lze odstranit vlhkým hadrem s pomocí speciálního mýdla, které je určeno pro pravidelnou údržbu povrchů z vinylu, PVC nebo linolea. Nezanechává žádný film a je ideální pro frekventované plochy.

 

Nabízíme vinylové podlahy těchto značek

logo-floorforever logo_floorforever_eurovinyl logo_exponadomestic
logo-tarkett logo-thermofix logo-designflooring

Vybrali jste podlahu jinde a nenašli jste ji mezi námi nabízenými značkami? Neváhejte nás poptat, většinou jsme schopni Vám zajistit a namontovat podlahové krytiny i od jiných dodavatelů.