Zeptejte se nás           Poptávka

Stavební pouzdra JAP

Nabízíme stavební pouzdra ve 4 modelových řadách

Naší standardní nabídku stavebních pouzder NORMA jsme koncem roku 2013 rozšířili o další modelovou řadu s názvem LATENTE, která se vyznačuje zárubní v jedné rovině s obrysem stěny. Dále vám nabízíme modelovou řadou EMOTIVE, která je určená pro bezobložkové stavební pouzdro, kdy zde není použita zárubeň, ale ozdobný hliníkový rámeček. Poslední novinkou je modelová řada AKTIVE, která je taktéž určená pro bezobložkové stavební pouzdro a je úplně bez zárubně.

Stavební pouzdra do zděné příčky a do sádrokartonu.

Stavební pouzdra J.A.P. jsou vyráběna ve dvou variantách - do zděné příčky a do sádrokartonu. Nejběžnějším typem stavebního pouzdra je jednoduché stavební pouzdro STANDARD, které je určené pro posuvné dveře jednokřídlé. Do interiérů si pak můžete pořídit zasouvací dveře i ve dvoukřídlém provedení, pro které je určeno stavební pouzdro KOMFORT.

Posuvné dveře Jap

Posuvné dveře a jejich výhody

Stavební pouzdro představuje elegantní řešení posuvného otevírání dveří. Mezi výhody tohoto systému patří snadný a tichý způsob otevírání. Stavební pouzdra pro zasouvací dveře jsou bezbariérová, a proto jsou vhodným řešením například i pro rodiny s dětmi, seniory se sníženou možností pohybu či handicapované.

Zasouvací dveře jsou velkou úsporou místa

Jednoznačným kladem pro posuvné dveře instalované do pouzdra je úspora místa. Díky tomu můžete v menších místnostech využít prostor u stěny v těsné blízkosti dveří. Zasouvání do pouzdra vám pomůže s realizací atypických obytných prostor. Zasouvací dveře vám přináší maximální pohodlí, úsporu místa a odlehčený design.

Modely stavebních pouzder pro posuvné dveře

norma-line LATENTE LINE EVO LINE ABSOLUTE LINE
NORMA
LATENTE
EMOTIVE
AKTIVE

Zasouvání dveří do stavebního pouzdra se hodí do jakéhokoliv interiéru, představuje ideální řešení pro atypické prostory, podkroví nebo bytová jádra.

Co umí stavební pouzdro?

Stavební pozdra jsou elegatním řešením posuvného otevírání dveří. Jejich hlavní výhodou je to, že šetří místo, protože otevřené posuvné dveřní křídlo nikde nepřekáží. Stavební pouzdro nahrazuje část příčky a zároveň chrání zasunuté dveřní křídlo uvnitř. Dále maximálně usnadňuje manipulaci s dveřním křídlem, nepotřebuje práh (je bezbariérové) a schová jak jednokřídlé, tak i dvoukřídlé dveře různé šířky a výšky. Naše stavební pouzdra unesou jak dřevěné nebo prosklené dveře, tak i celoskleněné dveře.

Základem pro posuvný systém je stavební pouzdro pro zasouvací dveře

Pro realizaci je třeba:

  • Stavební pouzdro J.A.P. pro zasouvací dveře (kvalitní pouzdro je vždy již od výrobce vybaveno vším, co budete pro jeho správné zabudování potřebovat).

  • Posuvné dveře (zasouvat do pouzdra se mohou jak dveře dýhované, tak foliované, plné, částečně prosklené i celoskleněné).

Stavební pouzdra JAP