Zeptejte se nás           Poptávka

Vchodové dveře

Vchod = vizitka celého domu

Vchodové dveře plní nejen funkční, estetickou, ale také bezpečnostní funkci vašeho domu nebo jiného objektu. Na vchodové dveře klademe řadu náročných požadavků. Musí vykazovat výborné tepelně-izolační vlastnosti, odolávat povětrnostním vlivům a vykazovat zvýšenou bezpečnost proti násilnému vniknutí.

Vchodové dveře

Materiál vstupních dveří

Při volbě materiálu vchodových dveří dobře zvažte, jak budou Vaše dveře v průběhu celého dne využívány. Pokud obýváte rodinný dům, kde dveře otevřete a zavřete jen několikrát denně a jste schopni je sami udržovat, jsou pro Vás vhodné jak PVC plastové dveře, tak i dveře dřevěné nebo hliníkové. Do panelového domu, bytového domu, nebo do komerčních objektů tzn. míst s velkou četností průchodu, jsou správnou variantou dveře hliníkové. U dveří hliníkových však musíte počítat s vyšší pořizovací cenou.

Design vstupních dveří

Design dveří v podobě hladkých ploch nebo profilovaných kazet můžeme kombinovat se skleněnou výplní. V tomto případě mluvíme o izolačním dvojskle nebo trojskle. Nabízíme jak sklo čiré, tak i ornamentní, nebo reflexní - tzv.zrcadlové sklo. Pokud si budete přát sklo bezpečnostní, ani to není žádný problém.

Kování na vstupní plastové dveře

Zapomenout nesmíme ani na kování na dveřích. Zvláště klika je poměrně výrazným prvkem. V naší nabídce najdete kliky s úzkým štítem nebo bezpečnostní se širokým štítem s překrytou vložkou. Zvolit můžete oboustrannou kliku nebo madlo z vnější strany v několika barevných provedeních.