Zeptejte se nás           Poptávka

Plastové vchodové dveře


Vchodové dveře jsou velmi namáhané, ať už vysokou frekvencí pohybu nebo vnějšími klimatickými podmínkami. Profil Trocal InnoSafe je vyroben z vysoce kvalitního materiálu, který se vyznačuje velkou tuhostí a odolností vůči UV záření.

TROCAL vyvinul plastové profily splňující všechny požadavky na stavbu prvotřídních vchodových dveří. Důležitým aspektem je přitom stabilita a torzní tuhost konstrukce. Ta je dosažena především zabudováním svařovatelných rohových spojek. Rohové spojky mají za úkol pevné a velkoplošné spojení ocelové nebo hliníkové výztuže v rozích. U některých typů dveří TROCAL dosahujeme tuhosti srovnatelné s dveřmi hliníkovými.

Konstrukce je doplněna vysoce funkčním těsnícím systémem a širokou nabídkou příslušenství. Dveře odpovídají požadavkům normy DIN 18103 a garantují tímto zvýšenou odolnost proti vloupání.

Robustní plastové spojky svařené v rozích a kovová výztuž garantují stabilitu. Klika se štítkem, vložka a zámek vytvářejí promyšlený bezpečnostní systém. Univerzální systém pantů skrývá inovativní techniku. Vyniká stabilním a bezpečným uchycením křídla dveří. Vynikající izolační hodnoty jsou dosaženy perfektním těsnícím systémem a hliníkovým prahem s přerušeným tepelným mostem. Individuálního designu jednotlivých dveří je možné dosáhnout především různými typy dveřních výplní.

Design dveřních profilů zahrnuje kompletní škálu povrchových úprav i tvarových provedení. Umožňuje tak optimálně sladit design všech oken a dveří na Vašem domě.

Fotogalerie-vchodové dveře

více fotografií

Ornamentní skla k plastovým vchodovým dveřím

Kůra čirá
Chinchilla
Satinato
Mastercare
více fotografií

Kliky

Kliky HOPE Paris
Kliky Hope London

Kliky HOPE